Ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC
5 (100%) 5 votes

Ubezpieczenie OC – czyli ubezpieczenie od  odpowiedzialności cywilnej należy do grupy ubezpieczeń majątkowych. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest ubezpieczeniem obowiązkowym i jego ofert jest na rynku mnóstwo. Szeroki zakres oferty wielu firm ubezpieczeniowych, które posiadamy w portfelu umożliwia nam wybranie oferty, która będzie dla danego kierowcy i pojazdu będzie najtańsza. To dzięki ubezpieczeniu OC wybrany zakład ubezpieczeń ponosi finansowe skutki spowodowanych przez nas kolizji- zarówno te koszty mienia i osobowe.

Ubezpieczenia AC – AUTOCASCO

Ubezpieczenia AC  jest ubezpieczeniem pojazdów mechanicznych na wypadek jego całkowitego lub częściowego uszkodzenia, kradzieży.
Podstawowe ubezpieczenia AC obejmują uszkodzenia pojazdu spowodowane przez osoby trzecie i zwierzęta, kolizje czy zjawiska losowe takie jak pożary, powodzie, zatopienia, huragany, uderzenia pioruna czy lawiny. Uwzględniają również kradzieże całości lub części pojazdu.

ASSISTANCE stanowi rozszerzenie, dzięki której w przypadku kolizji, awarii czy kradzieży ubezpieczyciel oferuje m.in. pomoc przy wymianie koła i na miejscu wypadku organizuje pokrycie kosztów lawety, wynajmu pojazdu auta zastępczego lub wynajęciu hotelu na czas naprawy.

Zainteresowany ubezpieczeniem?

Zadzwoń 661-010-614

Przedstawimy Ci najtańszą ofertę !!!

FORMULARZ – SZYBKI KONTAKT:

Imię i nazwisko

Telefon

Adres email

Rodzaj ubezpieczenia


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych dotyczących mojej sytuacji finansowej i przez firmę GOLDEN EXPERT w celu realizacji działań polegających na prowadzeniu doradztwa finansowego.
Administratorem danych osobowych jest GOLDEN EXPERT Łukasz Osuch z siedzibą pod adresem: ul. Mielżyńskiego 27/29; 61-725 Poznań
Dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na nadesłane zapytanie, na podstawie art. 6. ust. 1 lit. f) (tj. prawnie uzasadniony interes administratora danych) Podanie danych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi udzielenie odpowiedzi
Dane będą przetwarzane nie dłużej niż do upłynięcia okresu przedawnienia roszczeń wskazanego w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks cywilny.
W określonych w Rozporządzeniu ogólnym o ochronie danych osobowych (rodo) przypadkach kandydat może skorzystać z prawa: dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f) rodo.
Żądania wykonania powyższych praw należy kierować na adres: biuro{małpka}goldenexpert.pl
.
Klikając wyślij oświadczam, że przeczytałem, zrozumiałem i przyjmuję powyższe informacje.

Kredyty dla firm:

  • Umów się z doradcą Golden Expert

    tel: +48 791 702 607
    tel: +48 616 393 491

    Obsługujemy klientów z całego kraju!

    Opinie Klientów Kontakt
Referencje