Ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC | Kredyty dla firm bez zus us,Kredyt dla firm bez BIK,Pożyczki dla firm

Ubezpieczenie OC – czyli ubezpieczenie od  odpowiedzialności cywilnej należy do grupy ubezpieczeń majątkowych. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest ubezpieczeniem obowiązkowym i jego ofert jest na rynku mnóstwo. Szeroki zakres oferty wielu firm ubezpieczeniowych, które posiadamy w portfelu umożliwia nam wybranie oferty, która będzie dla danego kierowcy i pojazdu będzie najtańsza. To dzięki ubezpieczeniu OC wybrany zakład ubezpieczeń ponosi finansowe skutki spowodowanych przez nas kolizji- zarówno te koszty mienia i osobowe.

Ubezpieczenia AC – AUTOCASCO

Ubezpieczenia AC  jest ubezpieczeniem pojazdów mechanicznych na wypadek jego całkowitego lub częściowego uszkodzenia, kradzieży.
Podstawowe ubezpieczenia AC obejmują uszkodzenia pojazdu spowodowane przez osoby trzecie i zwierzęta, kolizje czy zjawiska losowe takie jak pożary, powodzie, zatopienia, huragany, uderzenia pioruna czy lawiny. Uwzględniają również kradzieże całości lub części pojazdu.

ASSISTANCE stanowi rozszerzenie, dzięki której w przypadku kolizji, awarii czy kradzieży ubezpieczyciel oferuje m.in. pomoc przy wymianie koła i na miejscu wypadku organizuje pokrycie kosztów lawety, wynajmu pojazdu auta zastępczego lub wynajęciu hotelu na czas naprawy.

Zainteresowany ubezpieczeniem?

Zadzwoń 661-010-614

Przedstawimy Ci najtańszą ofertę !!!

FORMULARZ – SZYBKI KONTAKT:

Imię i nazwisko

Telefon

Adres email

Rodzaj ubezpieczenia


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych dotyczących mojej sytuacji finansowej i przez firmę GOLDEN EXPERT w celu realizacji działań polegających na prowadzeniu doradztwa finansowego,. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101, poz. 926 z 2002 r.)

Kredyty dla firm:

  • Umów się z doradcą Golden Expert

    tel: +48 791 702 607
    tel: +48 616 393 491

    Obsługujemy klientów z całego kraju!

    Opinie Klientów Kontakt
  Referencje