Ubezpieczenia majątkowe | Kredyty dla firm bez zus us,Kredyt dla firm bez BIK,Pożyczki dla firm

W życiu spotykają nas czasami nieprzewidywalne sytuacje, które w konsekwencji powodują utratę naszego majątku. Dlatego właśnie warto zwrócić uwagę na ubezpieczenia, które mogą zapewnić nam pomoc w razie nieszczęśliwych zdarzeń.

Ubezpieczenia domów i mieszkań

Takie ubezpieczenia skierowane jest do właścicieli nieruchomości pragnącym zapewnić im dobrą ochronę. Polisą mogą zostać objęte domy, mieszkania, mienie ruchome ubezpieczającego, oraz stałe elementy jego domu czy mieszkania. ( kominów, pieców, wykładzin czy antresol). Ubezpieczenie dotyczy zazwyczaj pożarów, wybuchów, uderzeń pioruna, zalań, osunięć ziemi, huraganu, upadków drzew. Czasami za dodatkową opłatą istnieje możliwość rozszerzenia warunków ubezpieczenia na wypadek powodzi czy szkód wyrządzonych wskutek wandalizmu.

Ubezpieczenia dla rolników

To ubezpieczenia dla osób zajmujących się działalnością rolniczą. Ubezpieczenie budynków wchodzących w skład gospodarstwa rolnego jest obecnie obowiązkowe. Chodzi tu o budynki powyżej 20m2, które są trwale związane z gruntem i pokryte dachem. W ramach tego ubezpieczenia chronione są również części składowe jak fundamenty, izolacje, ściany, schody, tynki wewnętrzne i zewnętrzne, balustrady, dachy i balkony.

Zainteresowany ubezpieczeniem?

Zadzwoń 661-010-614

Przedstawimy Ci najtańszą ofertę !!!

 

FORMULARZ – SZYBKI KONTAKT:

Imię i nazwisko

Telefon

Adres email

Rodzaj ubezpieczenia


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych dotyczących mojej sytuacji finansowej i przez firmę GOLDEN EXPERT w celu realizacji działań polegających na prowadzeniu doradztwa finansowego,. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101, poz. 926 z 2002 r.)

Kredyty dla firm:

  • Umów się z doradcą Golden Expert

    tel: +48 791 702 607
    tel: +48 616 393 491

    Obsługujemy klientów z całego kraju!

    Opinie Klientów Kontakt
  Referencje