fbpx

Jesteś właścicielem niewielkiej firmy i starasz się o finansowanie dla niej?

 

Nie mogłeś trafić lepiej! Odwiedź nas na https://www.goldenexpert.pl/. Eksperci Finansowi Golden Expert z ogromną chęcią przedstawią Ci ze szczegółami naszą bogatą oraz niezwykle atrakcyjną ofertę kredytową. Naszych doradców cechuje indywidualne podejście do klienta, co daje możliwość bezpośredniego zapoznania się danym problemem oraz wyboru rzeczywiście najbardziej zadowalającej oferty, która spełni wszelkie oczekiwania naszego Konsumenta.

 

Co proponujemy niewielkim przedsiębiorstwom?

Wspólnie z wieloma współpracującymi z nami bankami przygotowaliśmy dla Ciebie mnóstwo udogodnień, które pozwalają firmom o niewielkich rozmiarach uzyskać fundusz potrzebne na dalszy rozwój działalności.

 

Firmom jednoosobowym, na ryczałcie oraz spółkom cywilnym proponujemy między innymi kredyt bez zaświadczeń z ZUS i US pod zastaw samochodu czy też kredyt obrotowy pod wyciąg z konta do 300 000 zł – obrotomierz.

 

Świetną propozycją dla osób, które dopiero wystartowały ze swoim własnym biznesem jest kredyt na start Golden Expert, który przeznaczony jest dla początkujących przedsiębiorstw. W ramach tej oferty możesz uzyskać nawet 350 000 zł!

 

Dlaczego Golden Expert Eksperci Finansowi?

Nasza oferta proponuje wiele udogodnień dla niewielkich firm. Dzięki naszym ekspertom znajdziesz naprawdę zadowalającą Cię propozycję! Ponadto z nami możesz być pewny, że formalności ograniczymy do minimum i z przyjemnością się nimi zajmiemy. W ten sposób zaoszczędzisz mnóstwo czasu!

 

Nie zwlekaj i już dziś skontaktuj się z nami. Zarówno w sprawie ofert kredytowych jak i ewentualnej stałej współpracy!<.p>

You may also like

Referencje