fbpx

Jak otrzymać kredyt na zapłatę podatku do Urzędu Skarbowego?

Rozpoczał się nowy 2021r. Czas płynie nieubłaganie i ani się obejrzymy a przyjedzie nam opłacić podatki wynikające z PIT za 2020r.

Terminy opłacenia podatków z Pit za 2020r.

Termin opłacenia podatku dla firm rozliczających się na zasadzie ryczałtu ewidencjonowanego należy składać do 1 marca 2021r. – PIT 28

Natomiast termin opłacenia podatku dla firm rozliczających się w skali podatkowej lub na podatku liniowym upływa 30 kwietnia 2021r.

Jak zatem uzyskać szybko gotówkę na podatek za 2020r. jeśli brakuje nam gotówki na koncie? Co zrobić jeśli mamy zaległości w urzędzie skarbowym?

Sprawa nie jest taka prosta jakby się mogło wydawać, dlatego że 90% banków nie akceptuje żadnych zaległości na podatkach w Urzędzie Skarbowym. Do tego jeszcze szalejąca pandemia, pozamykane niektóre branże uniemożliwiają uzyskanie przychodów dla ich działalności.

Firma GOLDEN EXPERT przygotowała specjalne rozwiązanie dla firm potrzebujących gotówki na zapłatę podatku do Urzędu Skarbowego.

Oferujemy KREDYT NA ZAPŁATĘ ZALEGŁOŚCI W URZĘDZIE SKARBOWYM -US. 

Jest to oferta jednego z banków przygotowana dla klientów Golden Expert. Kredyt na podatek z 2020r. może uzyskać firma działająca powyżej 6 miesięcy bez względu na poziom uzyskanych dochodów. Wymagana jest pozytywna historia kredytowa oraz brak aktualnych wakacji kredytowych w bankach. Maksymalna kwota na zapłatę podatku do Urzędu Skarbowego wynosi 100 000 zł

Jeśli zalegasz z podatkiem za 2020r lub poprzednie miesiące 2020r. i potrzebujesz gotówki ?

NIE CZEKAJ ZADZWOŃ 661 010 614 ( w godz.8-20:00)
lub wyślij formularz ze strony

kredyt na zapłatę podatku do urzędu skarbowego

You may also like

Referencje