Jak uzyskać kredyt dla firmy istniejącej poniżej 6 miesięcy ?

Jak uzyskać kredyt dla firmy istniejącej poniżej 6 miesięcy ?
4.7 (94.86%) 179 votes

Czy jest to w ogóle możliwe?

Temat kredytu dla firmy istniejącej poniżej 6m-cy to stosunkowo trudna sprawa.
Powiem tak, że jeżeli jesteś na etapie planowania otwarcia działalności gospodarczej to już przed założeniem swojej firmy proponuję postarać się o zwykły kredyt gotówkowy na przykład na podstawie uzyskiwanych dochodów z umowy o pracę. W takiej sytuacji jest naprawdę wiele możliwości uzyskania finansowania pod warunkiem posiadania pozytywnej historii kredytowej w BIK.

Wracając do meritum finansowania młodej firmy…

Sprawa wygląda tak, że obecnie tj. w 2019r. na naszym rynku większość banków bardzo zaostrzyła kryteria przyznawania kredytów dla młodych firm, określając je jako bardzo ryzykowne. Mam tu na myśli IDEA BANK, który praktycznie wycofał się z finansowania nowych jak i młodych firmy czyli działających poniżej roku działalności.Teoretycznie Mbank posiada kredyt dla nowych firm, ale rzadko która firma uzyskuje nawet 10 000 zł.

Działając już 10 lat na rynku mamy w swojej ofercie kredyt dla firmy istniejącej poniżej 6m-cy. Bank wymaga przedstawienia jedynie zestawienia z KPiR za 6 m-cy. Oczywiście firma musi wykazywać dochody i właściciel nie może posiadać kredytów pozabankowych z terminem spłaty na 30 dni. Właściciel musi posiadać dobrą historię kredytową
w bazach. Maksymalna kwota kredytu wynosi 30 000 zł i przy spełnieniu powyższych warunków przeważnie jest przyznawana.

Drugi produkt jaki posiadamy to kredyt dla firmy istniejącej minimum 6 miesięcy i w sytuacji kiedy założyciel firmy jest właścicielem samochodu osobowego lub ciężarowego do 3,5 tony. Kredyt przyznawany jest do 100% wartości samochodu i na podstawie oświadczenia o uzyskanych dochodach w roku bieżącym. 90% klientów, którzy wnioskują o ten kredyt uzyskuje decyzję pozytywną. Decyzja jest przyznawana w kilka godzin i następnego dnia kredyt jest uruchamiany, czyli wypłacany na konto klienta.

Jeśli zatem posiadasz krótko firmę i potrzebujesz finansowania to zadzwoń do naszego eskperta GOLDEN EXPERT i na pewno przeprowadzimy Cię przez cała procedurę przyznania kredytu w ciągu 1 lub maksymalnie 2 dni roboczych.

Jeśli jesteś zainteresowany to zadzwoń 661 010 614

FORMULARZ – WNIOSEK o kredyt dla młodych firm- SZYBKI KONTAKT

Imię i nazwisko

Telefon (+nr kier. kraju)

Adres email

Kwota kredytu


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych dotyczących mojej sytuacji finansowej i przez firmę GOLDEN EXPERT w celu realizacji działań polegających na prowadzeniu doradztwa finansowego.
Administratorem danych osobowych jest GOLDEN EXPERT Łukasz Osuch z siedzibą pod adresem: ul. Starołęcka 149; 61-341 Poznań
Dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na nadesłane zapytanie, na podstawie art. 6. ust. 1 lit. f) (tj. prawnie uzasadniony interes administratora danych) Podanie danych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi udzielenie odpowiedzi
Dane będą przetwarzane nie dłużej niż do upłynięcia okresu przedawnienia roszczeń wskazanego w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks cywilny.

You may also like

Referencje