fbpx

Kredyt gotówkowy

EKSPERCI FINANSOWI

Każdemu z nas zdarzają się pilne wydatki. Nowy telewizor, remont mieszkania, kolonie, wyprawka do szkoły dla dziecka, nagła awaria samochodu. Nie spytamy Cię o cel zaciągania kredytu, bo wszystkie potrzeby są ważne, a brak gotówki nie powinien być przeszkodą w realizowaniu planów.
W momencie gdy brakuje Ci gotówki najlepszą opcją jest kredyt bankowy.

Firma GOLDEN EXPERT pośredniczy w przyznawaniu kredytów, współpracując w tym zakresie z 30 bankami i instytucjami finansowymi. To daje nam możliwość wyboru oferty, która będzie najbardziej korzystna właśnie dla Ciebie.

Nasz kredyt gotówkowy to najszybszy kredyt na rynku polskim.

Ograniczamy formalności do minimum.

Bez formalności i poręczycieli, możliwość złożenia wniosku nawet przez internet.

Kredyt bez zgody współmałżonka do 30 000 zł.

Okres kredytowania nawet do 10 lat.

Ty decydujesz , na który dzień będzie wymagana rata przez bank.

Wcześniejsza spłata kredytu w dowolnym momencie bez żadnych kosztów.

Zainteresowany kredytem? Zadzwoń 661 010 614
Przedstawimy Ci najtańszą ofertę !!!

https://www.goldenexpert.pl/polityka-prywatnosci/

 

 

FORMULARZ – SZYBKI KONTAKT:

Imię i nazwisko

Telefon

Adres email

Kwota kredytu


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych dotyczących mojej sytuacji finansowej i przez firmę GOLDEN EXPERT w celu realizacji działań polegających na prowadzeniu doradztwa finansowego.
Administratorem danych osobowych jest GOLDEN EXPERT Łukasz Osuch z siedzibą pod adresem: ul. Święty Marcin 29/8; 61-806 Poznań
Dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na nadesłane zapytanie, na podstawie art. 6. ust. 1 lit. f) (tj. prawnie uzasadniony interes administratora danych) Podanie danych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi udzielenie odpowiedzi
Dane będą przetwarzane nie dłużej niż do upłynięcia okresu przedawnienia roszczeń wskazanego w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks cywilny.

 

Kredyty dla firm:

Referencje