fbpx

Kredyt hipoteczny dla Polaków za granicą. Kredyt hipoteczny w Niemczech

Kredyt hipoteczny dla Polaków na emigracji

Obecnie około 2 miliony Polaków pracuje i mieszka poza granicami naszego kraju. Duża część tych osób wykazuje zainteresowanie zakupem nieruchomości w Polsce. Zakup może być traktowany jako inwestycja czyli z przeznaczeniem wynajmu bądź jako docelowe miejsce zamieszkania po powrocie do kraju. Mimo, że emigranci zarabiają znacznie lepiej, jednak muszą spełnić bardziej rygorystyczne warunki w celu uzyskania kredytu hipotecznego. Najczęściej dotyczą one wkładu własnego, co wynika z ograniczonych zdolności banku w zakresie weryfikacji zatrudnieni, wysokości dochodów jak i poziomu bieżących zobowiązań.

Dla kogo oferowane są kredyty hipoteczne ?h2>

Oferowane przez nas kredyty hipoteczne przeznaczone są również dla osób pracujących za granicą m.in.: w Niemczech, Holandii, Belgii, Szwajcarii, Anglii, Irlandii, Norwegii oraz całej Unii Europejskiej. Dla osób uzyskujących dochody w EUR wkład własny wynosi 20% kwoty nieruchomości, natomiast dla pozostałych walut 24%. Kredyt udzielany jest w walucie, w której zarabia kredytobiorca.

Co należy zrobić aby uzyskać kredyt?

Czasami zdarza się, że dokumenty poświadczające zatrudnienie i staż pracy są dla banku niewystarczające. Bank wymaga wtedy on od nas potwierdzenia wiarygodności kredytowej czyli doniesienia dokumentów pochodzących od instytucji odpowiadającej polskiemu Biurze Informacji Kredytowej. O potwierdzenie aplikuje się on-line a po ok. 2 tyg. otrzymujemy dokumentację. Wszystkie dokumenty niestety należy przetłumaczyć u tłumacza przysięgłego na język polski.

Dlaczego powinieneś nam zaufać?

Jesteśmy grupą ekspertów finansowych, którzy od lat cieszą się zaufaniem wśród Polaków. Pomagamy wielu naszym rodakom pracującym za granicą w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Na naszej stronie internetowej znajdziesz całą procedurę . Gwarantujemy szybki kontakt i decyzję kredytową w 48 godzin. Wejdź na href=https://www.goldenexpert.pl/kredyt-dla-osob-pracujacych-za-granica/ i dowiedz się więcej o naszej szerokiej ofercie.

You may also like

Referencje