fbpx

Kredyt samochodowy na zakup auta, samochodu klasyka- czy jest możliwy?

W dzisiejszych czasach kiedy mamy do czynienia z bardzo niskimi stopami procentowymi, ale jednocześnie z różnego typu kryzysami na rynku finansowym oraz prawie bezlimitowym zadłużaniem się społeczeństwa inwestycja w samochód klasyczny nabiera nowego znaczenia.

Samochody klasyczne stały się po latach stagnacji w tym segmencie nowym pożądanym obiektem inwestycyjnym nie tylko dla milionerów, choć Ci mają zdecydowanie największe możliwości ze względu na lepszy dostęp do gotówki i finansowania.

Wyceny takich samochodów nie są tak proste jak wyceny standardowego pojazdu ze względu na ich niszowość. Jednocześnie oznacza to również, że ograniczony dostęp powoduje możliwość lepszego zwrotu z inwestycji w przypadku dobrej znajomości danego rynku.

Standardowe banki nie finansują auto powyżej 12 roku.

Jako firma z wieloletnim stażem w branży finansowania wszelkiego rodzaju pojazdów znaleźliśmy odpowiednie instytucje , które są w stanie sfinansować zakup samochodu klasycznego bez względu na wiek pojazdu. Na swoim koncie mamy juz wiele dokonanych z sukcesem transakcji tego typu. Współpracujemy ze specjalistami z zakresu wyceny pojazdów, którzy zajmują się profesjonalną analizą kupowanego auta.

Oferta , którą posiadamy skierowana jest dla małych przedsiębiorców oraz osób fizycznych zatrudnionych na umowie o pracę. Jeśli chodzi o ofertę dla firm to posiadamy bardzo uproszczone procedury , gdzie bank udziela kredytu samochodowego na podstawie oświadczenia o dochodach i bez zbędnych zaświadczeń z Urzędu Skarbowego czy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt pod numerem telefonu : 791 702 607 ( od pon- pt 9:00- 19:00)Kredyt na samochód klasyka

You may also like

Referencje