fbpx

Czy warto sfinansować zakup nieruchomości przy pomocy kredytu hipotecznego?

W opinii wielu osób kredyt hipoteczny jest najlepszym sposobem na sfinansowanie zakupu nieruchomości. Samodzielne znalezienie najkorzystniejszej oferty i załatwienie wszelkich formalności związanych z kredytem może jednak nie być proste. Z tego powodu warto skorzystać w tym zakresie z profesjonalnej pomocy. GOLDEN EXPERT Eksperci finansowi pomogą Ci w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.

 

Zalety kredytu hipotecznego

 

Zarobki w Polsce są stosunkowo niskie, tymczasem koszty zakupu nieruchomości bardzo wysokie. Mało kto może pozwolić sobie na to, by zakupić nieruchomość za oszczędności. Jednocześnie wynajem na dłuższą metę zupełnie się nie opłaca. Jeżeli posiadamy odpowiednie zabezpieczenie, kredyt hipoteczny jest dobrą metodą na to, by rozłożyć płatność w czasie. Dzięki temu płacąc za raty kredytu możemy już mieszkać w swoim własnym, wymarzonym mieszkaniu lub domu.

 

Wady kredytów hipotecznych

 

Decyzja o wzięciu kredytu hipotecznego powinna być dobrze przemyślana. Taki kredyt jest dla nas zobowiązaniem zaciąganym na wiele lat. Musimy mieć pewność, że w tym czasie będziemy mieć możliwość rzetelnego, punktualnego spłacania rat.

 

Do wad kredytu hipotecznego należy zaliczyć również skomplikowane procedury związane z jego zaciągnięciem. Wcześniej dokładnie weryfikowana jest nasza zdolność kredytowa oraz historia spłaty wcześniejszych zobowiązań. Musimy wypełnić obszerny wniosek i dostarczyć odpowiednie zaświadczenie z pracy o zarobkach.

 

Z tego powodu dobrym pomysłem będzie skontaktowanie się z pracownikami Golden Expert – Eksperci finansowi, którzy mają duże, ponad dziesięcioletnie doświadczenie w tych sprawach. Oni pomogą nam znaleźć odpowiednią ofertę dla naszych potrzeb i możliwości (z produktów ponad trzydziestu banków), oraz sprawnie przebrnąć przez wszystkie skomplikowane formalności.

You may also like

Referencje