fbpx

Co obejmuje ubezpieczenie na życie?

Ubezpieczenie na życie – co gwarantuje? Golden Expert -tu znajdziesz wszystkie informacje!

Oferujemy różnorodne ubezpieczenia na życie. Wybierz najlepsze dla siebie.

 

Co gwarantuje każde z ubezpieczeń?

  • W ramach ubezpieczenia na życie i dożycie świadczenie może być wypłacone zarówno rodzinie ubezpieczonego po jego śmierci, bądź też samej osobie ubezpieczonej, jeśli ta dożyje końca zawartej z nami umowy.
  • Innym typem jest ubezpieczenie posagowe, które pozwala na zabezpieczenie sytuacji finansowej bliskich w razie nagłej śmierci ubezpieczonego. Nie będziesz musiał kłopotać się tym, jak poradzi sobie Twoja rodzina, kiedy Ciebie nagle zabraknie.
  • Bardzo przydatnym rozwiązaniem jest ubezpieczenie na przyszłą emeryturę, dzięki któremu osoba, która je posiada, nie będzie musiała martwić się o swoje warunki materialne i będzie niezależna finansowo, kiedy zakończy już okres swojej pracy zawodowej.
  • Możesz zdecydować się również na ubezpieczenie terminowe. Jeśli posiadasz zobowiązania finansowe, np. kredyt, w razie Twojej śmierci wszystkie zadłużenia zostanę spłacone i Twoja rodzina nie będzie zmuszona do ich spłaty.

Wszystkie te oferty mogą zostać poszerzone o dodatkowe warianty. A są nimi: śmierć w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, śmierć wskutek NW, trwałe inwalidztwo lub całkowitą niezdolność do pracy, leczenie szpitalne, poważne zachorowanie.

You may also like

Referencje