fbpx

W jaki sposób uzyskać kredyt samochodowy dla firm istniejących 6 miesięcy na oświadczenie o dochodach?

Większość banków i instytucji kredytowych nie udziela w ogóle kredytów dla przedsiębiorstw krótko istniejących na rynku. Nasi Eksperci www.goldenexpert.pl stanowią na tym gruncie chlubny wyjątek.

 

Uzyskaj kredyt samochodowy dla firmy krótko funkcjonującej na rynku

 

Uzyskanie kredytów samochodowych dla firm nie jest trudne… jeżeli nasza firma istnieje długo na rynku i posiada na nim ugruntowaną pozycję. Sytuacja wygląda diametralnie inaczej, gdy staramy się o uzyskanie kredytu dla niewielkiego przedsiębiorstwa, które dopiero niedawno powstało. Trudno sobie wyobrazić prowadzenie działalności gospodarczej bez odpowiedniego samochodu. W jaki jednak sposób uzyskać fundusze, gdy większość banków w ogóle nie ma ochoty rozmawiać z przedstawicielami nowych firm?

 

Eksperci Finansowi wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i stawiają na uproszczone procedury, które umożliwiają uzyskanie kredytu także firmom, które działają na rynku bardzo krótko, a w przypadku większych firm pozwalają uprościć żmudne procedury. To kredyty przyznawane na podstawie oświadczenia o dochodach. Tego rodzaju kredyty nie wymagają rozbudowanych formalności. Wniosek o kredyt możemy złożyć w siedzibie Golden Expert lub przez internet. W każdym z tych przypadków możemy być pewni, że zostaniemy potraktowani bardzo szybko. Decyzja kredytowa zapada już w ciągu 24-48 godzin od złożenia wniosku. Oczywiście, w ten sposób nie uzyskamy ogromnych sum, jednak środki wystarczające na sfinansowanie zakupu auta firmowego jak najbardziej.

 

Oferta Golden Expert w kwestii kredytów samochodowych

 

Nasi Eksperci Finansowi – firma z wieloletnim doświadczeniem pomoże Państwu w załatwieniu wszelkich czynności związanych z otrzymaniem kredytu samochodowego. Firma starająca się o tego typu kredyt nie musi przedstawiać ogromnej ilości dokumentów. Wystarczy jedynie oświadczenie o dochodach. Nasza firma nie wprowadza żadnych barier dla początkujących firm. Kredyt samochodowy możliwy jest do zawarcia nawet przez Internet, dlatego nieistotna jest jest lokalizacja firmy, bo firma ma swoim przedstawicieli na terenie całego kraju.

You may also like

Referencje