fbpx

Na czym polega uzyskanie kredytu samochodowego bez ZUS i US?

Gotówka na samochód bez zaświadczeń z ZUS i US? Poznaj szczegóły!

Takie rozwiązanie to bardzo korzystna propozycja zarówno dla osób prywatnych jak również właścicieli przedsiębiorstw. Każdy klient, który chce uzyskać kredyt samochodowy nie tracąc czasu na zbędne formalności związane z dostarczaniem sporej ilości dokumentów powinien rozważyć taką opcję.

 

Dla kogo i na co konkretnie?

 

Aby uzyskać taki kredyt, nie musisz prowadzić wieloletniej działalności – wystarczy, że zajmujesz się tym od jedynie sześciu miesięcy! Dodatkowo przyznajemy kredyty osobom już od 21 roku życia, co pozwala na rozwój młodego człowieka-przedsiębiorcy. Nie przekreślamy również firm, które posiadają straty – rozpatrujemy wszystkie wnioski.

Pozyskany kredyt możesz przeznaczyć na różnego rodzaju pojazdy: samochody nowe, używane, sprowadzone z zagranicy, ciągniki siodłowe, busy, autobusy, skutery oraz motory.

 

Jak złożyć wniosek i jak długo potrwa jego rozpatrywanie?

 

Z nami nie musisz nawet wychodzić ze swojego domu. Wystarczy dostęp do Internetu, za pośrednictwem którego złożysz wniosek o pozyskanie kredytu. Jedynym istotnym oświadczeniem, które będziesz musiał przedstawić składając podanie, jest oświadczenie o Twoich dochodach.

Wiemy, że z pewnością nie lubisz zbyt długiego oczekiwania na decyzję banku. Z Golden Expert procedura ta zajmie maksymalnie 1 godzinę!

 

You may also like

Referencje