fbpx

Jakie są warunki uzyskania pożyczki hipotecznej?

Pożyczka hipoteczna dla Twojej firmy – jakie są warunki jej uzyskania? Wszystkie dowiesz się na naszej stronie internetowej

Doświadczeni Eksperci Finansowi Golden Expert z chęcią udzielą Ci potrzebnych informacji w zakresie pożyczek hipotecznych i pomogą w doborze najbardziej właściwego dla Ciebie rozwiązania.

 

Co zyskujesz i jakie kryteria muszą zostać spełnione w celu pozyskania pożyczki hipotecznej?

Tego rodzaju pożyczka wiąże się ze sporą ilością zalet. Jest to między innymi atrakcyjna cena, bardzo niskie koszty obsługi, kiedy porównamy je do tych związanych z kredytem bez zabezpieczenia. Możesz starać się o pożyczkę wynoszącą nawet 80% wartości nieruchomości!

A wymagania? Po pierwsze musisz być właścicielem nieruchomości, która będzie zabezpieczeniem dla Twojej pożyczki. Zostanie wykonany wpis do księgi wieczystej, a nieruchomość będzie musiała podledz wycenie i ubezpieczeniu. Niestety czynności te wymagają czasu.
Jeśli jednak posiadasz prawa do nieruchomości i nie zależy Ci na ekspresowym otrzymaniu gotówki, ta propozycja będzie dla Ciebie idealna.

Gdzie znajdziesz Golden Expert Ekspertów Finansowych?

Jesteśmy w wielu miastach Polski. Między innymi w Poznaniu oraz Warszawie, ale posiadamy również kilka oddziałów mobilnych w innych miejscach w kraju. Z ogromną chęcią zajmiemy się sprawami Twojej firmy, które są związane z finansami czy też ubezpieczeniami.

You may also like

Referencje