fbpx

Kredyt konsolidacyjny

EKSPERCI FINANSOWI

W sytuacji kiedy posiadamy większą ilość kredytów gotówkowych, których raty zaczynają być zbyt dużym obciążeniem dla domowego budżetu należy wziąć pod uwagę opcję konsolidacji drogich kredytów gotówkowych czy kart kredytowych.

Kiedy zaczynają się pojawiać pierwsze problemy ze spłatą zobowiązań finansowych powinniśmy jak najszybciej skontaktować się z doświadczonym doradcą by postarać się skonsolidować wszystkie kredyty  w jeden korzystnie oprocentowany z dłuższym okresem kredytowania, a więc co najistotniejsze z dużo niższą ratą.

Kredyty konsolidacyjne możemy podzielić na dwa rodzaje tzn. kredyty konsolidacyjne bez zabezpieczeń, oraz kredyty konsolidacyjne z zabezpieczeniem na hipotece posiadanej nieruchomości(dużo niżej oprocentowany i przewidziany nawet na 30 lat).

Kredyt konsolidacyjny umożliwia spłatę:

  • kredytów hipotecznych
  • kredytów samochodowych
  • kredytów gotówkowych
  • kart kredytowych
  • limitów kredytowych

Korzyści z kredytu konsolidacyjnego:

  • jedna wygodna rata zamiast wielu
  • obniżenie kwoty miesięcznie płaconych rat ( czasami nawet o 30-40%)
  • okres kredytowania nawet do 30 lat( w przypadku konsolidacji pod hipotekę)
  • dodatkowe środki na dowolny cel

Doradca GOLDEN EXPERT pomoże Ci wybrać najkorzystniejszy kredyt konsolidacyjny na rynku

Nie czekaj ! Zadzwoń i obniż swoje raty 661 010 614

 

FORMULARZ – SZYBKI KONTAKT:

Imię i nazwisko

Telefon

Adres email

Kwota kredytu


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych dotyczących mojej sytuacji finansowej i przez firmę GOLDEN EXPERT w celu realizacji działań polegających na prowadzeniu doradztwa finansowego.
Administratorem danych osobowych jest GOLDEN EXPERT Łukasz Osuch z siedzibą pod adresem: ul. Święty Marcin 29/8; 61-806 Poznań
Dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na nadesłane zapytanie, na podstawie art. 6. ust. 1 lit. f) (tj. prawnie uzasadniony interes administratora danych) Podanie danych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi udzielenie odpowiedzi
Dane będą przetwarzane nie dłużej niż do upłynięcia okresu przedawnienia roszczeń wskazanego w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks cywilny.

Kredyty dla firm:

Referencje