fbpx

Ubezpieczenia majątkowe

EKSPERCI FINANSOWI

W życiu spotykają nas czasami nieprzewidywalne sytuacje, które w konsekwencji powodują utratę naszego majątku. Dlatego właśnie warto zwrócić uwagę na ubezpieczenia, które mogą zapewnić nam pomoc w razie nieszczęśliwych zdarzeń.

Ubezpieczenia domów i mieszkań

Takie ubezpieczenia skierowane jest do właścicieli nieruchomości pragnącym zapewnić im dobrą ochronę. Polisą mogą zostać objęte domy, mieszkania, mienie ruchome ubezpieczającego, oraz stałe elementy jego domu czy mieszkania. ( kominów, pieców, wykładzin czy antresol). Ubezpieczenie dotyczy zazwyczaj pożarów, wybuchów, uderzeń pioruna, zalań, osunięć ziemi, huraganu, upadków drzew. Czasami za dodatkową opłatą istnieje możliwość rozszerzenia warunków ubezpieczenia na wypadek powodzi czy szkód wyrządzonych wskutek wandalizmu.

Ubezpieczenia dla rolników

To ubezpieczenia dla osób zajmujących się działalnością rolniczą. Ubezpieczenie budynków wchodzących w skład gospodarstwa rolnego jest obecnie obowiązkowe. Chodzi tu o budynki powyżej 20m2, które są trwale związane z gruntem i pokryte dachem. W ramach tego ubezpieczenia chronione są również części składowe jak fundamenty, izolacje, ściany, schody, tynki wewnętrzne i zewnętrzne, balustrady, dachy i balkony.

Zainteresowany ubezpieczeniem?

Zadzwoń 661-010-614

Przedstawimy Ci najtańszą ofertę !!!

 

FORMULARZ – SZYBKI KONTAKT:

Imię i nazwisko

Telefon

Adres email

Rodzaj ubezpieczenia


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych dotyczących mojej sytuacji finansowej i przez firmę GOLDEN EXPERT w celu realizacji działań polegających na prowadzeniu doradztwa finansowego.
Administratorem danych osobowych jest GOLDEN EXPERT Łukasz Osuch z siedzibą pod adresem: ul. Święty Marcin 29/8; 61-806 Poznań
Dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na nadesłane zapytanie, na podstawie art. 6. ust. 1 lit. f) (tj. prawnie uzasadniony interes administratora danych) Podanie danych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi udzielenie odpowiedzi
Dane będą przetwarzane nie dłużej niż do upłynięcia okresu przedawnienia roszczeń wskazanego w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks cywilny.
W określonych w Rozporządzeniu ogólnym o ochronie danych osobowych (rodo) przypadkach kandydat może skorzystać z prawa: dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f) rodo.
Żądania wykonania powyższych praw należy kierować na adres: biuro{małpka}goldenexpert.pl
.
Klikając wyślij oświadczam, że przeczytałem, zrozumiałem i przyjmuję powyższe informacje.

Kredyty dla firm:

Referencje