fbpx

Pożyczka hipoteczna

EKSPERCI FINANSOWI

Pożyczka hipoteczna umożliwia uzyskanie większej gotówki w bardzo atrakcyjnej cenie, bliskiej cenie kredytu hipotecznego. Można ją wykorzystać na dowolny cel taki jak samochód, wycieczkę, remont, spłatę innych zobowiązań lub dowolną inwestycję.

Przy pożyczce hipotecznej bank nie wymaga od klienta żadnych informacji lub dokumentów potwierdzających, na co zostały wydane pieniądze. Pożyczka hipoteczna jest korzystniejszym rozwiązaniem niż kredyt gotówkowy lub samochodowy, bo po prostu jest dużo tańsza.

Istnieje możliwość uzyskania pożyczki nawet do 80% wartości nieruchomości.

Koszty obsługi pożyczki hipotecznej są dużo niższe w porównaniu z kredytem bez zabezpieczenia.

Analizując powyższe argumenty, pytamy dlaczego pożyczki hipoteczne są mało popularne w Polsce.

Dzieje się tak z kilku powodów. Aby uzyskać  pożyczkę hipoteczną trzeba być właścicielem nieruchomości. Uzyskanie zgody wiąże się też z wpisem do księgi wieczystej, wyceną nieruchomości oraz wykupieniem ubezpieczenia. W związku z  tym jest to przeszkoda dla osób, które nie posiadają prawa do nieruchomości oraz dla osób, którym zależy na ekspresowej gotówce bez zbędnych formalności.

Wówczas pozostaje możliwość wzięcia kredytu gotówkowego, który można uruchomić czasami nawet w ciągu jednego dnia.

Jesteś zainteresowany?
UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNE SPOTKANIE Z DORADCĄ
GOLDEN EXPERT
TEL. 791 702 607

 

FORMULARZ – SZYBKI KONTAKT:

Imię i nazwisko

Telefon

Adres email

Kwota kredytu


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych dotyczących mojej sytuacji finansowej i przez firmę GOLDEN EXPERT w celu realizacji działań polegających na prowadzeniu doradztwa finansowego.
Administratorem danych osobowych jest GOLDEN EXPERT Łukasz Osuch z siedzibą pod adresem: ul. Pionierska 8; 61-492 Poznań
Dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na nadesłane zapytanie, na podstawie art. 6. ust. 1 lit. f) (tj. prawnie uzasadniony interes administratora danych) Podanie danych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi udzielenie odpowiedzi
Dane będą przetwarzane nie dłużej niż do upłynięcia okresu przedawnienia roszczeń wskazanego w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks cywilny.

Kredyty dla firm:

Referencje