fbpx

Ubezpieczenia firmy

EKSPERCI FINANSOWI

Ubezpieczenia OC i AC dla Twojej firmy

Prowadzenie działalności gospodarczej to trudne zadanie i odpowiedzialne. Często jest to powód do ogromnego stresu z bardzo wielu powodów. Dlatego właśnie warto sobie zapewnić minimum bezpieczeństwa. W tym celu powstała właśnie szeroka oferta ubezpieczeniowa, skierowana właśnie do przedsiębiorców.

Ubezpieczenie majątku jest podstawowym ubezpieczeniem, które powinien posiadać każdy podmiot gospodarczy. Ubezpieczenia majątkowe to najczęściej wybierany wariant przez osoby prowadzące działalność gospodarczą.

Najczęściej wybierane ubezpieczenia majątku firmowego:

  • Ubezpieczenie od ognia i zdarzeń losowych
  • Ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk
  • Ubezpieczenia maszyn od uszkodzeń
  • Ubezpieczenie od kradzieży i z włamaniem i rabunku
  • Ubezpieczenie od wandalizmu
  • Ubezpieczenie kosztów stałych działalności gospodarczej

Zainteresowany ubezpieczeniem?

Zadzwoń 661-010-614

Przedstawimy Ci najtańszą ofertę !!!

 

FORMULARZ – SZYBKI KONTAKT:

Imię i nazwisko

Telefon

Adres email

Rodzaj ubezpieczenia


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych dotyczących mojej sytuacji finansowej i przez firmę GOLDEN EXPERT w celu realizacji działań polegających na prowadzeniu doradztwa finansowego.
Administratorem danych osobowych jest GOLDEN EXPERT Łukasz Osuch z siedzibą pod adresem: ul. Święty Marcin 29/8; 61-806 Poznań
Dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na nadesłane zapytanie, na podstawie art. 6. ust. 1 lit. f) (tj. prawnie uzasadniony interes administratora danych) Podanie danych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi udzielenie odpowiedzi
Dane będą przetwarzane nie dłużej niż do upłynięcia okresu przedawnienia roszczeń wskazanego w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks cywilny.
W określonych w Rozporządzeniu ogólnym o ochronie danych osobowych (rodo) przypadkach kandydat może skorzystać z prawa: dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f) rodo.
Żądania wykonania powyższych praw należy kierować na adres: biuro{małpka}goldenexpert.pl
.
Klikając wyślij oświadczam, że przeczytałem, zrozumiałem i przyjmuję powyższe informacje.

 

Kredyty dla firm:

Referencje