fbpx

POŻYCZKA SMARTNEY do 60 000 zł na oświadczenie

Jak wygląda pożyczka SMARTNEY w praktyce?

SMARTNEY  to firma należąca do GRUPY ONEY KEY BANK z Francji. Działa od ponad 30 lat na 11 rynkach i obsługuje ponad 8 mln klientów na całym świecie. Firma pożyczkowa oferuje klientom prywatnym oraz małym firmom kredyty gotówkowe ze stosunkowo niskim oprocentowaniem. Wniosek o środki finansowe składa się bez żadnych zaświadczeń i całkowicie online przez sprawdzonych brokerów takich jak GOLDEN EXPERT  czy BRS lub na stronie firmy.

Przeważnie proces przyznania pożyczki SMARTNEY trwa od kilku do kilkunastu minut.

Oferta pożyczki SMARTNEY

Innowacyjny system informatyczny firmy SMARTNEY oferuje klientom indywidualnym od 1000 zł do 60 000 zł, natomiast małych firmom od 1 000 zł do 30 000 zł. Takie środki można pożyczyć na okres od 12 do 60 miesięcy.

Pożyczki udzielane są na uproszczonej ocenie zdolności kredytowej, po prostu na oświadczenie o dochodach lub na podstawie wpływów na konto osobiste osoby prywatnej lub na podstawie wpływów na konto firmowe małej firmy.

Jak szybko SMARTNEY przyznaje decyzje na kredyt ?

Z doświadczenia analizy setek klientów w systemie SMARTNEY widzimy, że decyzja przyznawana jest w trybie ekspresowym, przeważnie w kilka minut.

Jak szybko SMARTNEY wypłacą środki na konto klienta ?

Po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej i podpisaniu umowy przez klienta uruchomienie następuje również w trybie ekspresowym kilku minut dzięki przelewom w systemie DOTPAY.

Czy SMARTNEY sprawdza raport BIK klienta?

Tak. Firma Smartney weryfikuje historię kredytową BIK klienta, a więc klient nie może posiadać żadnych opóźnień powyżej 30 dni.

Do jakiej grupy klientów POŻYCZKA w SMARTNEY jest kierowana ?

Z jednej strony dla większości klientów, ale przede wszystkim dla takich którzy spełniają poniższe wymogi:

– odpowiedni wiek ( od 25- 70 lat)

– pozytywna historia w BIK

– aktywny rachunek bankowy we wszystkich standardowych bankach wyłączając banki spółdzielcze oraz Kasy Stefczyka

– adres zameldowania w kraju oraz polskie obywatelstwo

Jak wnioskować o pożyczkę w SMARTNEY?

Wnioskowanie o pożyczkę jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić formularz brokera współpracującego GOLDEN EXPERT, który znajduje się obok. Decyzje będzie przyznana bardzo szybko.

POTRZEBUJESZ GOTÓWKI ?

NIE CZEKAJ… ZADZWOŃ

661 010 614 (w godz.9-20:00)

 

FORMULARZ – SZYBKI KONTAKT:

Imię i nazwisko

Telefon

Adres email

Kwota kredytu


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych dotyczących mojej sytuacji finansowej i przez firmę GOLDEN EXPERT w celu realizacji działań polegających na prowadzeniu doradztwa finansowego.
Administratorem danych osobowych jest GOLDEN EXPERT Łukasz Osuch z siedzibą pod adresem: ul. Święty Marcin 29/8; 61-806 Poznań
Dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na nadesłane zapytanie, na podstawie art. 6. ust. 1 lit. f) (tj. prawnie uzasadniony interes administratora danych) Podanie danych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi udzielenie odpowiedzi
Dane będą przetwarzane nie dłużej niż do upłynięcia okresu przedawnienia roszczeń wskazanego w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks cywilny.

 

Kredyty dla firm:

Referencje