fbpx

Tanie Ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC samochodu w Poznaniu

EKSPERCI FINANSOWI

Ubezpieczenie OC – czyli ubezpieczenie od  odpowiedzialności cywilnej należy do grupy ubezpieczeń majątkowych. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest ubezpieczeniem obowiązkowym i jego ofert jest na rynku mnóstwo. Szeroki zakres oferty wielu firm ubezpieczeniowych, które posiadamy w portfelu umożliwia nam wybranie oferty, która będzie dla danego kierowcy i pojazdu będzie najtańsza. To dzięki ubezpieczeniu OC wybrany zakład ubezpieczeń ponosi finansowe skutki spowodowanych przez nas kolizji- zarówno te koszty mienia i osobowe.

CENY już od 399 zł na niskoemisyjne silniki!!!

ZAŁATWIAMY UBEZPIECZENIA OC, AC nawet o 300, 400 zł taniej od konkurencji ! ( wynika to z 10 lat doświadczenia w branży) 

ZADZWOŃ 661 010 614  ( od 8-18:00) 

 

Ubezpieczenia AC – AUTOCASCO

Ubezpieczenia AC  jest ubezpieczeniem pojazdów mechanicznych na wypadek jego całkowitego lub częściowego uszkodzenia, kradzieży.
Podstawowe ubezpieczenia AC obejmują uszkodzenia pojazdu spowodowane przez osoby trzecie i zwierzęta, kolizje czy zjawiska losowe takie jak pożary, powodzie, zatopienia, huragany, uderzenia pioruna czy lawiny. Uwzględniają również kradzieże całości lub części pojazdu.

ASSISTANCE stanowi rozszerzenie, dzięki której w przypadku kolizji, awarii czy kradzieży ubezpieczyciel oferuje m.in. pomoc przy wymianie koła i na miejscu wypadku organizuje pokrycie kosztów lawety, wynajmu pojazdu auta zastępczego lub wynajęciu hotelu na czas naprawy.

Zainteresowany tanim, dobrym ubezpieczeniem?

Zadzwoń 661-010-614 ( w godz.od 8-18)

Przedstawimy Ci najtańszą ofertę !!!

 

Tanie ubezpieczenia OC,AC Poznań,

Tanie ubezpieczenia Poznań-Starołęcka ,

Tanie ubezpieczenia Mosina

Tanie polisy ubezpieczeniowe OC,AC Poznań 

 

 

 

FORMULARZ – SZYBKI KONTAKT:

Imię i nazwisko

Telefon

Adres email

Rodzaj ubezpieczenia


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych dotyczących mojej sytuacji finansowej i przez firmę GOLDEN EXPERT w celu realizacji działań polegających na prowadzeniu doradztwa finansowego.
Administratorem danych osobowych jest GOLDEN EXPERT Łukasz Osuch z siedzibą pod adresem: ul. Święty Marcin 29/8; 61-806 Poznań
Dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na nadesłane zapytanie, na podstawie art. 6. ust. 1 lit. f) (tj. prawnie uzasadniony interes administratora danych) Podanie danych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi udzielenie odpowiedzi
Dane będą przetwarzane nie dłużej niż do upłynięcia okresu przedawnienia roszczeń wskazanego w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks cywilny.
W określonych w Rozporządzeniu ogólnym o ochronie danych osobowych (rodo) przypadkach kandydat może skorzystać z prawa: dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f) rodo.
Żądania wykonania powyższych praw należy kierować na adres: biuro{małpka}goldenexpert.pl
.
Klikając wyślij oświadczam, że przeczytałem, zrozumiałem i przyjmuję powyższe informacje.

 

Kredyty dla firm:

Referencje