fbpx

Jak uzyskać kredyt na spłatę zus i us w firmie?

Czy obciążenia związane z długami w ZUS i Urzędzie Skarbowym paraliżują Twój biznes?

Nie da się ukryć, że prowadzenie działalności gospodarczej staje się wyjątkowo trudne, jeśli nie utrzymujesz regularnych relacji z Urzędem Skarbowym i ZUS-em. To może prowadzić do znaczących problemów finansowych i stawiać na przeszkodzie wszelkim inwestycjom i rozwojowi firmy. Musisz pogodzić się z obciążeniem rachunków bankowych, koniecznością negocjowania planów ratalnych oraz ciągłym strachem o stabilność finansową. W takiej sytuacji prowadzenie własnej firmy może naprawdę przestać być atrakcyjne.

Jednak warto zwrócić uwagę, że zawarcie umowy ratalnej z ZUS-em lub Urzędem Skarbowym zostaje odnotowane w powszechnie dostępnej bazie informacji o przyznawanej pomocy publicznej. Co to oznacza? Każdy, kto zainteresuje się Twoimi sprawami, będzie miał dostęp do historii Twojego zadłużenia w danym urzędzie, aż do 10 lat wstecz. Banki również zdobywają dostęp do tych informacji, gdy starasz się o kredyt – a to wiąże się z dodatkowymi kosztami w postaci opłat odsetkowych, które obecnie wynoszą 9,5% rocznie.

Dodatkowo, procedura związana z wnioskowaniem o umowę ratalną może trwać nawet do 2 miesięcy. Aby złożyć taki wniosek, będziesz musiał dostarczyć kompleksową dokumentację finansową za ostatnie 3 lata oraz sporządzić prognozy finansowe na okres spłaty umowy. Warto wiedzieć, że umowa ratalna może być przyznana jedynie na okres próbny wynoszący 12 miesięcy i może obejmować tylko część Twojego zadłużenia. Resztę kwoty nadal będziesz musiał spłacić w całości po upływie tych 12 miesięcy.

Jeśli chcesz odzyskać spokój i poradzić sobie z tym wyzwaniem, istnieją skuteczne rozwiązania. ZUS i Urząd Skarbowy są bardzo zdeterminowane w dochodzeniu swoich roszczeń, dlatego próby znalezienia “alternatywnych” sposobów finansowania działalności mogą być nieskuteczne. Potrzebujesz efektywnego rozwiązania, które pozwoli Ci wyjść z tego kryzysu raz na zawsze.

Wejdź na poniższy link i uzyskaj szybki kredyt na zus i us z GOLDEN EXPERT- decyzja w 24h

POTRZEBUJESZ KREDYTU na spłatę zaległości w ZUS lub Urzędzie Skarbowym – US?

Dzwoń 661-010-614

( w godz.8-20:00 od pon-pt)

lub wyślij formularz kontaktowy z naszej strony :

https://www.goldenexpert.pl/kredyt-dla-firm-na-splate-zus-i-us-tel-661-010-614/

POMOGLIŚMY JUŻ PONAD 20 000 FIRM przez ponad 14 lat naszej pracy!!!

 DECYZJĘ ZAŁATWIAMY W 24H od przesłania zgłoszenia !!!

You may also like

Referencje