fbpx

Najtańszy Kredyt gotówkowy ranking grudzień 2018

Kredyt gotówkowy czy zamiennie używana nazwa pożyczki gotówkowej posiada bardzo wiele zalet.

Jedną z ważniejszych zalet jest to, iż nie trzeba w żaden sposób tłumaczyć, wyjaśniać, czy dokumentować na jaki cel będą wykorzystane środki otrzymane z banku.

Zdecydowanie kredyt gotówkowy stanowi najszybszą formę pozyskania finansowania przez klienta pracującego, na emeryturze lub prowadzącego własną działalność gospodarczą. Bardzo często decyzję na taki kredyt uzyskujemy w czasie od 1 godziny do maksymalnie kilku godzin.

Maksymalne kwoty kredytu do uzyskania są różne w zależności od banku.Są to wartości od 150 000 zł do 300 000 zł.( w przypadku bardziej liberalnych banków).

Okres spłaty może wynosić od 1 roku do nawet maksymalnie 12 lat( czego osobiście nie polecamy ze względu na rosnące koszty obsługi w dłuższym horyzoncie czasowym).

Istnieje możliwość uzyskania decyzji kredytowej nawet przez internet w przypadku niektórych ofert bankowych.

Chciałbym zaznaczyć Państwu, że niestety bardzo wiele ofert internetowych, rankingów internetowych, symulacji w sieci jest mocno przekłamanych. ( niedostępnych dla standardowego “Kowalskiego”)

W miesiącu grudniu mamy w swojej ofercie PRAWDZIWĄ PROMOCJĘ  na kredyt gotówkowy- grudzień 2018:

Z PROWIZJĄ 0 zł za przyznanie kredytu, z brakiem obowiązkowego ubezpieczenia 0 zł ( co dzisiaj jest mega rzadkością)

oprocentowanie takiego kredytu wynosi 9,9% w skali roku, wcześniejsza spłata kredytu 0 zł w dowolnym momencie

Przykładowa symulacja:

Kredyt 50 000 zł, okres 84 m-cy , opr.9.9%

prowizja bankowa 0 zł, rata 834 zł 

OFERTA jest ważna tylko do 24 grudnia 2018r.  ( Oferta ” DYREKTORSKA” tylko dla wybranych klientów- oznacza, że może się wyczerpać limit wypłat takich warunków cenowych przed podanym terminem)

w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt pod nr tel. 661 010 614.

Powyższe wyliczenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa, a ma charakter wyłącznie informacyjny.

FORMULARZ SZYBKI KONTAKT

Imię i nazwisko

Telefon

Adres email

Kwota kredytu


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych dotyczących mojej sytuacji finansowej i przez firmę GOLDEN EXPERT w celu realizacji działań polegających na prowadzeniu doradztwa finansowego.
Administratorem danych osobowych jest GOLDEN EXPERT Łukasz Osuch z siedzibą pod adresem: ul. Święty Marcin 29/8; 61-806 Poznań
Dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na nadesłane zapytanie, na podstawie art. 6. ust. 1 lit. f) (tj. prawnie uzasadniony interes administratora danych) Podanie danych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi udzielenie odpowiedzi
Dane będą przetwarzane nie dłużej niż do upłynięcia okresu przedawnienia roszczeń wskazanego w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks cywilny.

You may also like

Referencje