fbpx

Posiadasz średnich rozmiarów firmę i poszukujesz najlepszego źródła jej dofinansowania?

Trafiłeś w najbardziej odpowiednie miejsce! Golden Exert Eksperci Finansowi https://www.goldenexpert.pl/ to grupa ludzi o najwyższych kwalifikacjach, którzy z ogromną chęcią pomogą Ci w wyborze najbardziej korzystnej dla Ciebie opcji pozyskania środków finansowych w celu prężnego rozwoju Twojego średniej wielkości przedsiębiorstwa.

 

Dlaczego nasza firma będzie najlepszym wyborem?

Niezwykle cenne jest nasze wieloletnie doświadczenie, ponieważ doskonale orientujemy się w proponowanych przez banki ofertach. Sami współpracujemy z ponad 30 placówkami, co daje nam wiele możliwości usług, które możemy zaproponować Klientom. Nasi Eksperci Finansowi do każdego Konsumenta mają indywidualne podejście, co pozwala na poznanie rzeczywistych jego potrzeb i wybór pożyczki, kredytu czy też ubezpieczenia spełniających konkretne wymagania.

 

Co możemy Ci zaoferować?

Jedną z wielu interesujących propozycji dla osób, które dopiero wystartowały ze swoim własnym biznesem jest kredyt na start Golden Expert, który kierowany jest dla początkujących przedsiębiorstw. W ramach tej oferty możesz uzyskać nawet 350 000 zł!

 

Z nami nie tracisz cennego czasu!

Dzięki niezwykle szybkim decyzjom kredytowym (od 22 do 48 godzin po otrzymaniu dokumentów) cała procedura ulega znacznemu skróceniu. Dodatko wszelkie formalności ograniczamy do minimum. Większośc proponowanych przez nas ofert nie wymaga zaświadczeń z ZUS bądź US.

 

Rozpocznij współpracę!

 

Skontaktuj się z naszymi Ekspertami, umów się na spotkanie i poznaj szczegóły kierowanych do Ciebie propozycji!

You may also like

Referencje